Project Description

Tüm Irk Yetişkin Kediler İçin Balıklı ve Tavuklu Kuru Mama

FISH & CHICKEN

Balıklı & Tavuklu

ProArt® Yetişkin Kedi Maması bağışıklığı güçlendirmek ve iyi sindirimi teşvik etmek için doğal ve biyo-aktif bileşenler içerir. Yüksek protein oranı ve optimum yağ seviyesi ile sağlıklı kilo kontrolü sağlar.

İçindekiler
Kurutulmuş Tavuk ve Hindi Proteini (%35), Mısır, Tam Buğday, Pirinç, Rafine Tavuk Yağı, Buharla Kurutulmuş Hamsi (%5), Krill Proteini ve Yağı, Hidrolize Balık Proteini, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Prebiyotik, Mannan-Oligosakkarit, Mikroalgler, Sodyum Klorür, Glukozamin, Kondroitin Sülfat, Vitaminler ve Mineraller, AB Onaylı Antioksidanlar.

Temel Besin Değerleri

Protein %35
Yağ %15
Lif %3
Kül %8
Nem %8

ProArt® Yetişkin Kedi Maması, kedinizin günlük beslenmesini ve tüm besin maddesi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Sindirilebilirliği yüksek, kaliteli hayvansal protein kaynakları içeren kedi mamalarımız krill yağından ve hamsi balığından gelen omega 3 yağ asitleri ve doğal astaksantin içerir. Bu eşsiz içeriği ile sağlık ve bağışıklık sistemini destekler, parlak tüyler ve dengeli bir beslenme sağlar.

Önerilen tüketim miktarları tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir. Kedinizin fiziksel aktivitesine, fizyolojik durumuna ve dış ortam sıcaklığına göre ideal kilosunun muhafazası için belirtilen değerlerin üzerinde veya altında miktarlar verilebilir.

Önerilen tüketim miktarları tavsiye edilen yaklaşık değerlerdir. Kedinizin fiziksel aktivitesine, fizyolojik durumuna ve dış ortam sıcaklığına göre ideal kilosunun muhafazası için belirtilen değerlerin üzerinde veya altında miktarlar verilebilir.

Kedi Ağırlığı  (Kg) Günlük Önerilen Tüketim Miktarı (g)
1,5 – 2,5 20 – 30
2,5 – 4,5 30 – 50
4,5 – 6,5 50 – 70

Sindirim sistemi sağlığı için eski kullandığınız mamadan ProArt®’a geçiş kademeli olarak yapılmalıdır. Bu geçişte ProArt® miktarı artırılırken eski mamanın miktarı azaltılarak 7 günde tamamen ProArt®’a geçiş yapılır.

Gün Eski Mama ProArt®
1 – 2 %75 %25
3 – 4 %50 %50
5 – 6 %25 %75
7 + %100

Çok katlı ve metalize ambalajı ışık, nem ve gazlara karşı yüksek bariyer özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde, hiçbir koruyucu kullanmadan üretilen mamalarımız raf ömrü sonuna kadar ilk günkü tazeliğini muhafaza eder. Kilitli ambalajı ile kullanım sırasında da mamalarımız hep taze kalır.

2 Kg ve 12 Kg olarak sunulmaktadır.

Tam ve Dengeli
Mama

ProArt® Yetişkin Kedi Maması bağışıklığı güçlendirmek ve iyi sindirimi teşvik etmek için doğal ve biyo-aktif bileşenler içerir. Yüksek protein oranı ve optimum yağ seviyesi ile sağlıklı kilo kontrolü sağlar.

Tüy Yumağı
Kontrolü

Yüksek doğal lif içeriği sindirim sistemi sağlığını destekler ve kıl yumaklarının kolayca geçmesine yardımcı olur.

Güçlü Bağışıklık ve
Sağlıklı Sindirim Sistemi

Doğal prebiyotik lifler, kedinizin bağırsaklarındaki iyi bakterileri besler ve kötü bakterilerin kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Dengeli ve sağlıklı sindirim sisteminde besin emilimi optimum düzeyde gerçekleşir. Doğal antioksidan bileşenler, A vitamini, E vitamini, mineraller ve esansiyel aminoasitlerin sinerjik etkisi ile bağışıklık sistemi güçlenir.

Göz, Kalp, Deri Sağlığı
ve Parlak Tüyler

İçeriğindeki dengeli Omega-3 / omega-6 yağ asitleri, krill, amino asitler ve özel olarak ilave edilen taurin, astaksantin ve E vitamini ile kalp, deri, görme sağlığını ve parlak tüylerin oluşumunu destekler.