Hakkımızda

Nektar Yem‘in 2019 yılında tanıtımını yaptığı ProArt® Mamaları, evcil hayvan beslenmesi ve akuakültür alanında uzun yıllardır çalışan uzman bir ekibin deneyimlerinin ürünüdür;
Önceleri fabrikamızın ve dostlarımızın evcil hayvanları için özel olarak hazırladığımız mamalarımız yüksek taleplere ulaştı. Tariflerimizin lezzeti ve gözle görünür sağlık belirtileri kulaktan kulağa yayıldı.

Bu eşsiz lezzeti tüm dostlarımıza ulaştırmak için yeni üretim hattı için yatırım kararı aldık. Bir yıldan uzun süren araştırmalar, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile yeni markamız ProArt®’ı oluşturduk.

Kurucusu ve ekibinin yarıdan fazlası kadın olan işletmemizde, çocuklarımıza gösterdiğimiz hassasiyeti dostlarımızın yiyecekleri için de gösteriyoruz.

ProArt® Mamalarını üretirken, seçtiğimiz en yüksek kaliteli malzemeleri, DENİZDEN GELEN bileşenler ile harmanladık ve teknik ekibimizin bilimsel analizleri eşliğinde büyük bir özenle ürettik. Kullandığımız içeriklerin kalite kriterleri için hem Avrupa Birliği hem de ülkemiz standartlarına göre spesifikasyonlar belirledik.

Ortaya çıkan lezzetli ve kaliteli mamalarımızı sevgili evcil hayvanlarımızın beğenisine sunuyoruz.

NEKTAR YEM
ProArt® markasını çatısı altında bulunduran Nektar Yem Limited Şirketi, akuakültürü yapılan küçük canlılar için özel ve yüksek kaliteli yemler tedarik etmek amacıyla 2001 yılında kuruldu. Yenilikçi yaklaşımımızı teknik bilgi ve deneyimlerimiz ile birleştirerek 2009 yılında, akvaryum balık yemi ve akuakültür yavru balık yemi üretimine başladık.

“ArtAkua” markalı akvaryum yemleri ve “Nektar” markalı akuakültür yavru balık yemlerimiz ile yerli ve en üst kalitelide üretimlere odaklandık.

Ülkemizde ve ihracat yaptığımız diğer ülkelerdeki müşterilerimizin memnuniyetini, en önemli önceliğimiz olarak belirledik. Bu doğrultuda ürün güvenilirliğini ve kalitesini sürekli olarak iyileştirme hedefimizden, ekibimize olan duyarlılığımızdan ödün vermiyoruz.